PANASONIC ES-ED20-V503

Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC ES-ED20-V503, Безжичен депилатор, виолетово бела боја,
Достапност:
Шифра: 67427
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 568

Редовна цена:

3,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,379 Ден.