MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw

Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Темно Црвена боја, моќност 1
Достапност:
Шифра: 67391
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 88

Редовна цена:

47,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

44,999 Ден.