Atlantic F118 design 1.500W

Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F118 design 1.500W, Панелна греалка Конвектор со електр
Достапност:
Шифра: 67347
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 499

Редовна цена:

5,599 Ден.