HOTPOINT ARISTON KRB 640 C (PL)

Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON KRB 640 C (PL), Вградна стаклокерамичка плотна,
Достапност:
Шифра: 67168
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 401

Редовна цена:

13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,519 Ден.