ST OUSF40G

Бренд: ST
Краток опис: ST OUSF40G, Superior Technology, Вентилатор бела боја со високо
Достапност:
Шифра: 67139
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1368

Редовна цена:

899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

799 Ден.