ZANUSSI ZFG21110WA

Бренд: Zanussi
Краток опис: ZANUSSI ZFG21110WA, Микробранова Печка со грил, Бела боја, Капац
Достапност:
Шифра: 66965
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 313

Редовна цена:

4,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,399 Ден.