BaByliss Isyliss G496E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Isyliss G496E, Безжичен Депилатор, 22 дискови, 1900 врт
Достапност:
Шифра: 66889
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 778

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,399 Ден.