BOSCH KIV34X20

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH KIV34X20, Serie 2, Вграден фрижидер со долна комора, 267л,
Достапност:
Шифра: 66832
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 596

Редовна цена:

32,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

30,999 Ден.