TOYOTA FSL18

Бренд: Toyota
Краток опис: TOYOTA FSL18, Машина за шиење Класик серија, 18 програми за шиењ
Достапност:
Шифра: 66828
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1067

Редовна цена:

6,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,499 Ден.