Kenwood FPP220

Бренд: KENWOOD
Краток опис: Kenwood FPP220, Мултифункционален процесор за храна, бела боја,
Достапност:
Шифра: 66801
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 529

Редовна цена:

4,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.