De Longhi EC 330S

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 330S, Инокс, Апарат за еспресо кафе и капучино, 15
Достапност:
Шифра: 66791
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 695

Редовна цена:

9,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,999 Ден.