De Longhi HWB5030

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за
Достапност:
Шифра: 66787
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 396

Редовна цена:

4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,999 Ден.