Hama 00105380 KW-50 Luggage Scale

Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00105380 KW-50 Luggage Scale, Number of Decimals: 2 , Batte
Достапност:
Шифра: 66768
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 493

Редовна цена:

649 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

599 Ден.