SAPIR SP-1972-H1

Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1972-H1, Кварцна греалка, бела боја, 3 греачи, 1200W/80
Достапност:
Шифра: 66631
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 692

Редовна цена:

799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

679 Ден.