TESY QH 03 120

Бренд: TESY
Краток опис: TESY QH 03 120, Кварцна греалка за бања, 1.2KW, монтирање на ѕид
Достапност:
Шифра: 66388
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 781

Редовна цена:

1,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

979 Ден.