TESY CN 03 250 MIS

Бренд: TESY
Краток опис: TESY CN 03 250 MIS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо
Достапност:
Шифра: 66385
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 429

Редовна цена:

3,999 Ден.