Atlantic F17 design 2.000W

Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F17 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со механич
Достапност:
Шифра: 66265
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 324

Редовна цена:

5,499 Ден.