KOPER PICOLO 2

Бренд: Koper
Краток опис: KOPER PICOLO 2, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја С
Достапност:
Шифра: 66225
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 699

Редовна цена:

7,990 Ден.