ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK 1901 WF

Бренд: Gorenje
Краток опис: ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK 1901 WF, hepa filter+sponge+outlet fi
Достапност:
Шифра: 66077
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 451

Редовна цена:

350 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

290 Ден.