ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VC2000WF

Бренд: Gorenje
Краток опис: ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VC2000WF
Достапност:
Шифра: 66076
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 340

Редовна цена:

310 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

279 Ден.