Rowenta TN9211F5

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN9211F5, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Ин
Достапност:
Шифра: 65732
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 367

Редовна цена:

3,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,144 Ден.