Gorenje M 605 B

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje M 605 B, Black up Line Рачен миксер, Црна боја, Моќност
Достапност:
Шифра: 65439
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 496

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,850 Ден.