ST DF-2000WI

Бренд: ST
Краток опис: ST DF-2000WI, Superior Technology, Фритеза, Инокс, 2000W, 3л кап
Достапност:
Шифра: 65307
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1172

Редовна цена:

1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,444 Ден.