Gorenje TEG 5 O

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TEG 5 O, Бојлер за во кујна, 5 Л, Бела боја, Моќност 2КW
Достапност:
Шифра: 64956
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1121

Редовна цена:

3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,709 Ден.