Gorenje TEG 5 U

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TEG 5 U, Бојлер за во кујна, 5 Л, Бела боја, Моќност 2КW
Достапност:
Шифра: 64955
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1026

Редовна цена:

3,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,739 Ден.