TESY QH 01 180

Бренд: TESY
Краток опис: TESY QH 01 180, Кварцна греалка за бања, 1.8KW, монтирање на ѕид
Достапност:
Шифра: 64946
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 731

Редовна цена:

1,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,499 Ден.