Plamen Dora 8 N

Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6
Достапност:
Шифра: 64821
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 803

Редовна цена:

14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,289 Ден.