SAMSUNG ME71A/BOL

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG ME71A/BOL, Микробранова Печка, Бела боја, Бела врата, Ка
Достапност:
Шифра: 64650
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 945

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,199 Ден.