BOSCH MCM4100

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MCM4100, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодување на брз
Достапност:
Шифра: 64357
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 380

Редовна цена:

6,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,019 Ден.