BOSCH MCM4200

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MCM4200, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодувањена брзи
Достапност:
Шифра: 64356
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 348

Редовна цена:

8,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,819 Ден.