BRATECK PAD-V2

Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2
Достапност:
Шифра: 62065
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 513

Редовна цена:

199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

189 Ден.