Metalac Садопер ХГранит Венера E510 Беж

Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит Венера E510 Беж, Форма Круг, Еден отвор
Достапност:
Шифра: 60531
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Редовна цена:

5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,499 Ден.