Metalac Садопер ХГранит Квадро 60 Бел

Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит Квадро 60 Бел, Еден отвор за миење со Ф
Достапност:
Шифра: 60530
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 427

Редовна цена:

9,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,499 Ден.