ST HYDRO KAMIN 15

Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60470
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1066

Редовна цена:

71,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

64,019 Ден.