ST HYDRO KAMIN 20

Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60468
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 450

Редовна цена:

72,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

64,659 Ден.