ST HYDRO KAMIN 20

Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60467
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 780

Редовна цена:

72,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

64,989 Ден.