Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2012

Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2012, Радијатор за бања 1000W, 33 ц
Достапност:
Шифра: 60430
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 522

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,499 Ден.