JVC CS-HX649

Бренд: JVC
Краток опис: JVC CS-HX649, 4-Way Coaxial Speakers 16cm (6-1/2"), 350W Peak/50
Достапност:
Шифра: 60343
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 381

Редовна цена:

2,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,499 Ден.