WHIRLPOOL FWL 71052 W EU

Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FWL 71052 W EU, Машина за перење алишта, бела, Голем Л
Достапност:
Шифра: 60044
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 480

Редовна цена:

18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 18,999 Ден. ДЕНАРИ