De Longhi HVA1120

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HVA1120, Вeртикална Греалка, 2000W, Собен термостат за
Достапност:
Шифра: 60027
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 476

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,699 Ден.