De Longhi HWB4530

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, М
Достапност:
Шифра: 60024
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 665

Редовна цена:

4,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,799 Ден.