DELL Inspiron 3581

Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3581, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), R
Достапност:
Шифра: 48072
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 2468

Редовна цена:

24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

21,999 Ден.