DELL Inspiron 3580 ( BLACK )

Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3580 ( BLACK ), Intel Core i5-8265U (up to 3.90GHz
Достапност:
Шифра: 48067
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 802

Редовна цена:

33,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

30,999 Ден.