ST-40NE6700

Бренд: ST
Краток опис: ST-40NE6700, 40” (102cm) Android SMART FullHD LED TV, Superior T
Достапност:
Шифра: 48028
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4410

Редовна цена:

13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,999 Ден.