LENOVO IdeaPad 330-15IKB Onyx Black - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache

Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 330-15IKB Onyx Black - Intel® Core™ i3-6006U Proc
Достапност:
Шифра: 47983
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1867

Редовна цена:

19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,999 Ден.