Samsung SM-A405 Galaxy A40 Black

Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A405 Galaxy A40 Black, Dual Sim, 5.9 Inch Super AMOLE
Достапност:
Шифра: 47978
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4620

Редовна цена:

15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

13,999 Ден.