HDD 2.5" 2TB Western Digital Blue

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 2TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s,
Достапност:
Шифра: 47918
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 132

Редовна цена:

5,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,499 Ден.