HDD 2.5" 1TB Western Digital Blue

Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s,
Достапност:
Шифра: 47917
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 290

Редовна цена:

3,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.