SAMSUNG UE65RU8002UXXH

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE65RU8002UXXH, 65" (165cm) UltraHD Smart TV, Resolutio
Достапност:
Шифра: 47859
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1132

Редовна цена:

78,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

72,999 Ден.