PHILIPS 58PUS6203

Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 58PUS6203, 58" (147cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV,
Достапност:
Шифра: 47725
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1216

Редовна цена:

32,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

30,999 Ден.